Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie

  KANCELÁRSKY NÁBYTOK, OTOČNÉ STOLIČKY, KRESLÁ

  Obchod SITMARKET je platforma pre predaj moderného a praktického nábytku pre domácnosti, kancelárie a záhradu. V našej ponuke nájdete na najnižších cien viac ako 10 000 výrobkov. Po celé roky, dodávame kancelárske stoličky, otočné stoličky a pohovky do kliník, nemocníc, recepciách, kancelárií a ďalších zariadení v celej krajine. Vďaka partnerstvu so spoločnosťami, ako je NOWY STYL, PROFIM, BEJOT či KLEIBER - náš nábytok uspokojí každého zákazníka.
  Kancelárske stoličky a kreslá PROFIM a Bejot vyznačujú moderným dizajnom a ergonómiou, bude jeho použitie v akomkoľvek verejnom priestore a kancelárskych priestorov. Ponuka stoličiek a kresiel NOWY STYL netreba predstavovať, je tým pravým súčasťou štandardnej výbavy a vždy vysoko kvalitné. Môžete navštíviť ponuku spoločnosti KLEIBER, ktorého sedacie súpravy a rohové sedacie súpravy sú tej najvyššej kvality v Poľsku a vzhľad a moderný dizajn ide ruka v ruke s ním.
  Na rozdiel od jednotky na trhu si môžete tiež nájsť zaujímavé stoličky do kuchyne, obývacia izba stoličky a jedálenské súpravy z dovozcov a HALMAR, SIGNAL. Sila trhu tiež obsahuje dizajnový nábytok z CustomForm je veľmi ergonomické stoličky UNIQUE. Zaujímavé kúpeľňový nábytok láka firmy COMAD sú kúpeľňové skrinky sú viac príjemcov po celom Poľsku a Európe.

  BEJOTOtočné stoličky, kancelárske stoličky a pohovky

  Bejot je poľský výrobca kancelárskych stoličiek, otočné stoličky a pohovky, ktorý získal uznanie ako na domácom i európskom trhu. Po celé roky Bejot prináša vysokej kvality, ergonomické stoličky a stoly pre kancelárie po celej Európe.

  KLEIBEROtočné stoličky, konferenčné stoličky a pohovky

  Populárny výrobca nábytku pre kancelárske a čakáreň. Kleiber je jedným z vodcov typu obývacia izba nábytkom a mäkké sedenie s jej modely Modus, Liner, Sigma a Platinum. Charakteristickým rysom Kleiber je najvyššia kvalita.

  NOWY STYLKancelárske stoličky a kreslá

  Potenciál spoločnosti Nowy Styl na výrobu kancelárske stoličky a otočné stoličky je obrovská, pod krídlami značky sú najviac rozoznateľné modely na svete a vďaka neustálemu vývoju nového štýlu je lídrom v Európe.

  PROFIMOtočné stoličky, kancelárske stoličky a pohovky

  Jeden z najmodernejších výrobcov kancelárskych stoličiek a otočné stoličky v Európe, spoločnosť PROFIM dodáva svoje výrobky do niekoľkých krajín. Ak hľadáte pre osvedčenú produkt pre kancelárie a domácnosti, pozrite sa na ponuku nábytku PROFIM.
  Tento obchod používa cookies, aj naďalej prechádzať súhlasíte s ich využívaním. Viac informácií
  x