Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  Bejot ATRIA

  Komfort pri práci ovplyvňuje kreativitu a nadšenie zamestnancov. Spoločnosť BEJOT, ako výrobca kancelárskeho nábytku, sa zameriava na ergonomické a užívateľsky prívetivé riešenia. Návrhy vo svojich zbierkach sa vyznačujú precíznosťou spracovania, originálnou štylistikou a celou škálu doplnkových možností, ktoré zvyšujú komfort a slobodu každodenného používania.


  Atria otočné stoličky, doplnené o kúpacie stoličky na lyžiach alebo nohách, sú jedinečným návrhom v každom ohľade. Vychádzajúc z harmonickej podoby, cez dokončovacie prvky navrhnuté s mimoriadnou pozornosťou na najmenší detail, končiac s obrovskou paletou dostupných farieb a farebných kombinácií. Produkty, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy na svete, sú charakteristické špeciálne tvarovaným, vysokým operadlom a širokým sedadlom v plnej veľkosti, čo vám umožňuje udržať maximálny komfort a pohodlie. Veľkou výhodou zbierky je prítomnosť niekoľkých úprav, ktoré umožňujú používateľovi prispôsobiť sa individuálnym preferenciám a profilom. Nastavenie výšky opierky, hĺbky sedadla, bedrovej opierky alebo opierok hlavy a opierky hlavy sa ľahko používa, čo robí stoličky ešte sympatickejšími.


  Kolekcia Atria značky BEJOT určite splní najvyššie očakávania, pretože je riešením, ktoré chápe potreby moderného človeka. Inšpiráciou pre tieto modely sú najnovšie trendy z najväčších obchodných centier na svete, a preto koncepty, ktoré sú dokázané a jedinečné v ich štýle. Minimalistický charakter v kombinácii so svetelnou formou funguje dobre v akomkoľvek usporiadaní, bez ohľadu na zvyšok zariadenia. Rotačné výrobky, ako už bolo spomenuté vyššie, sú doplnené dodacími modelmi, ktoré sú k dispozícii na klasických nožičkách a lyžiach. Fantastický dizajn, založený na rôznych farbách, s dôrazom na individualitu a jedinečnosť každej spoločnosti. Vďaka tomu je usporiadanie kancelárskych priestorov alebo prijímacieho priestoru ešte jednoduchšie.

  Výberu nezodpovedá žiadna položka.

  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x