Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 1109 1251 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do konferenčné miestnosti
 2. Do kancelárie
 3. Design
Základný typ
 1. Na kolieskach
Operadlo
 1. Čalúnený
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
Mechanizmus
 1. Nastavenie výšky
 2. Synchrónne
 3. Ergonomický
Ďalšie možnosti
 1. S čelom
 2. S opierkami
 3. Nastaviteľné podrúčky
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  BEJOT CEO

  Spoločnosť BEJOT sa zvykne na dobro, vďaka funkčnému a mimoriadne estetickému nábytku, zachovanému v jednoduchom, minimalistickom štýle. Medzi zaujímavými návrhmi si kolekcia CEO zaslúži osobitnú pozornosť, vrátane jedinečného riadiaceho kresla s čelo, zamestnancovho variantu bez nej a perfektne vyrobeného konferenčného kresla. Táto rôznorodosť je prispôsobená individuálnym potrebám a požiadavkám najnáročnejších zákazníkov.


  Vyššie uvedené modely sú charakterizované nekomplikovanou formou, ktorá je celkom neohrabaná, ale je tak ľahká, že každý používateľ môže voľne nastaviť produkt podľa svojich potrieb. Podstatou myšlienky z BEJOT je určite neobvyklý ergonómia, zachovalé vďaka prítomnosti početných mechanizmov pre stanovenie miest v čo možno najpohodlnejšie siluetu, sedu. CEO Kolekcia je k dispozícii v čalúnenom prevedení, použiteľné, odbavenie na pracovníkov na nižšej úrovni, rovnako ako viac upscale a elegantné verzie kožené, najlepšie odbavenie prezesowskich a manažérskych kancelárií. Nastavenie hĺbky a výšky sedadla, opierky hlavy, bedrovej podpory alebo deformačnej sily celého operadla je praktickým riešením, ktoré poskytuje pohodlie počas dlhých hodín strávených v kancelárii. Mechanizmy EF + X a VMX 70 Ortopedická je novinka na poľskom trhu, ktorá umožňuje umiestniť každú stoličku do pozície, ktorá eliminuje akúkoľvek bolesť alebo poruchu chrbtice.


  Myšlienka pôsobí nielen na ergonómiu, ale aj na estetiku výkonu, ktorá sa prejavuje v najmenších detailoch, ako je presné šitie alebo možnosť výberu hliníkovej základne. Navyše BEJOT spĺňa všetky očakávania a dáva možnosť výberu pravých kolies alebo područiek. Široká farebná paleta prevedenia je nápadom zachovať individuálny charakter každej kolekcie, ako aj možnosť prispôsobiť kreslá existujúcemu nábytku alebo dekoratívnym prvkom. Zberateľ generálneho riaditeľa určite nezostáva ľahostajný voči zákazníkom, pre ktorých je pohodlie a moderná poznámka rozhodujúca pri usporiadaní ich kancelárie.

  Bejot CEO
  Minimal Price: 4825.29
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x