Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 233 367 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do kancelárie
 2. Design
Základný typ
 1. Na kolieskach
Operadlo
 1. Čalúnený
Kostra
 1. Čierna
 2. Plastové
 3. Barva
 4. Ostatné
Mechanizmus
 1. Nastavenie výšky
 2. Synchrónne
 3. Ergonomický
Ďalšie možnosti
 1. S čelom
 2. S opierkami
 3. Nastaviteľné podrúčky
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  Bejot DUAL

  Móda pre moderné kancelárie sa stala realitou. Obaja zamestnanci a samotní zákazníci dávajú pozor na vybavenie povrchu danej spoločnosti, čo je dôvod, prečo možno povedať, že usporiadanie kancelárskych priestorov je vitrínou mnohých spoločností. Preto sa neustále usilujeme o vytvorenie rôznorodej kolekcie, prispôsobenej najnáročnejším očakávaniam. BEJOT ide s časom, vytvára funkčné riešenia, charakterizované nezvyčajnou estetikou a štylistikou. Kreslá a kreslá z kolekcie DUAL sú mimoriadnou kombináciou dvoch rôznych povrchov, ktoré spolu tvoria súvislý celok.


  Výnimočne premyslený tvar celej konštrukcie zahŕňa všetky potrebné princípy ergonómie, čo robí produkt ideálne pre dlhé hodiny práce za stolom. Jeho nezvyčajná forma podpory, ktorá ideálne prechádza z jedného materiálu do druhého, je myšlienkou obohatiť identifikáciu spoločnosti zavedením loga alebo štítku, ktorý sa blíži k konkrétnej spoločnosti. Koncepcia tohto typu v krajine zatiaľ nie je veľmi populárna, avšak na celom svete ho najväčšie spoločnosti už používajú. Preto je bezpečné povedať, že kreslá DUAL BEJOT predstihajú potreby spotrebiteľov, kladú vysoké nároky na povrchovú úpravu ako aj celú základňu.


  Kolekcia je k dispozícii v dvoch variantoch farebných panelov. klasická biela a čierna, ktorá predstavuje univerzalitu a eleganciu. DUAL návrhy sú dva rôzne produkty - výkonná stolička a manažérska verzia, doplnená pohodlnou, ergonomickou a plne nastaviteľnou čiapočkou. Možnosť individuálneho prispôsobenia sa výške alebo tuhosti siluety zvyšuje každodenný komfort a podporuje tvorivosť a produktivitu zamestnancov. Ľahká konštrukcia umožňuje umiestniť produkty na ľubovoľné zvolené miesto, čo je kľúčové pre dynamický rozvoj spoločnosti. Navyše, moderná, ale tónovaná príroda vám umožňuje prispôsobiť kreslá a kreslá inému kancelárskemu nábytku, čo vám umožní zostaviť harmonický celok. BEJOT DUAL sa zameriava na presnosť v každom detaile, vďaka čomu zákazník získa najlepšiu kvalitu.

  Bejot Dual
  Minimal Price: 1017.21
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x