Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 299 455 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do kancelárie
 2. Design
Základný typ
 1. Otočný kríž
 2. Na kolieskach
 3. Na nohách / nožičkách
Operadlo
 1. Sieťovina
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Čierna
 4. Plastové
 5. Barva
 6. Ostatné
Mechanizmus
 1. Nastavenie výšky
 2. Synchrónne
 3. Ergonomický
Ďalšie možnosti
 1. S čelom
 2. S bedrový podporou
 3. Bez podrúčiek
 4. S opierkami
 5. Nastaviteľné podrúčky
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  Bejot ELEVEN

  Funkčnosť kancelárskych zariadení zohráva kľúčovú úlohu vo svojom fungovaní. To je dôvod, prečo spoločnosť BEJOT ponúka riešenia pre všetkých, ktorí majú záujem o ergonómiu, vysokú estetiku a trvanlivosť. Ponuka výrobcu je určená pre malé firmy, ako aj pre vysoko rozvinuté podniky, súkromné ​​kancelárie alebo recepcie. Kdekoľvek, kedy osoba strávi dlhé hodiny v sede, objavujú sa výrobky z uvedenej spoločnosti, ktoré prinášajú pohodlie a umožňujú im zamerať sa na svoje povinnosti.


  "Jedenásť je kreslo, ktoré číta a rozumie ľudskému telu" - takto výrobca propaguje svoj výrobok a v ňom je veľa pravdy. Stoličky z kolekcie Eleven sa vyznačujú multifunkčnosťou - 11 možností vám umožní prispôsobiť sa individuálnym preferenciám, spĺňajúc vkus a očakávania najnáročnejších zákazníkov. Jednoduchý štýl založený na modernosti a minimalizme ovplyvňuje celkové usporiadanie a prispôsobuje sa ostatným prvkom. BEJOT Eleven má vysoké operadlo, navrhnuté s priedušnou membránou, ktorá je užitočná najmä v horúcich dňoch, v miestnostiach, kde nie je klimatizácia. Plne nastaviteľná výška sedadla, hĺbka alebo lakťovej opierky sedadla a bedrová opierka je spôsob, ako získať najviac ergonomickú pozíciu chrbtice, bez ohľadu na to silueta zamestnanca. Dva dostupné modely (pre manažéra s čelo) umožňujú výber riešenia prispôsobeného individuálnym preferenciám. Dotknuté výrobky sú v dvoch farbách - klasické biele a elegantné čierne, čo znamená, že je možné kombinovať s takmer ľubovoľnou farbou a textúrou kancelárskeho nábytku.


  Jedenásť kolekcia je charakteristická trvanlivosťou a stabilitou, takže jej každodenné používanie stačí na mnoho rokov. Určite patrí riešeniam určeným pre klientov, ktorým je komfort a pohodlie kľúčovou otázkou v ich vlastnej kancelárii.

  Bejot Eleven
  Minimal Price: 1301.34
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x