Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 294 672 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do konferenčné miestnosti
 2. Do kancelárie
 3. Pre čakáreň a recepciu
 4. Pre kaviarne a reštaurácie
 5. Do obývačky
 6. Design
Základný typ
 1. Na kolieskach
 2. Na nohách / nožičkách
 3. Stredová noha
Operadlo
 1. Čalúnený
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Drevo
 4. Barva
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
 2. Nastavenie výšky
 3. Synchrónne
 4. Ergonomický
Ďalšie možnosti
 1. S čelom
 2. S reg. Hĺbka. sedlo
 3. S opierkami
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  BEJOT IN ACCESS

  Kancelárske kreslá sú neoddeliteľnou súčasťou každého priestoru, preto je ich tvar alebo funkčnosť základom pohodlia práce a možnosti trávenia veľa dlhých hodín v nej. Existuje mnoho spoločností na trhu, ktoré ponúkajú produkty tohto typu, medzi nimi BEJOT - vodcu, ktorý sa vyznačuje nekonvenčnými nápadmi vyrobenými v najlepšom štýle. Klasické varianty kombinované s modernými tvarmi umožňujú vytvoriť originálny, pohodlný a kreatívny priestor, ktorý určite ovplyvní kvalitu práce. Aplikácia všetkých najdôležitejších princípov ergonómie umožňuje poskytnúť pohodlie bez ohľadu na situáciu.


  Kolekcia knižných stoličiek In Access pozostáva nielen z manažérskych riešení, ale aj konferenčných stoličiek, ktoré sú k dispozícii na nohách končiacich nohami, kolesami alebo na rotačnom mechanizme s pamäťovou funkciou. Takáto odroda umožňuje vybrať si najvhodnejšiu koncepciu pre danú miestnosť, či už ide o konferenčnú miestnosť, kanceláriu prezidenta alebo tradičné miesto riadneho zamestnanca. A čo viac, rôzne základne sú také ľahké, že ich môžete ľahko nastaviť podľa vašich potrieb. V kozmetických kreslách a kancelárskych stoličkách sa vyznačuje ich originálnou formou a vďaka vstavaným podrúčkám vytvárajú dojem koherentného, ​​aj keď originálneho celku. Koniec koncov, sú veľmi pohodlné, pretože ich dizajn zahŕňa všetky ergonomické vlastnosti, ktoré podporujú dlhé hodiny práce.


  Výhodou návrhu BEJOT je určite extrémne klasická a zároveň elegantná farebná schéma, vďaka čomu sa zbierka stáva dôstojným, moderným a luxusným. Nepochybne produkty In Access vám umožnia vytvoriť priestor, ktorý nie je len priateľský, ale aj funkčný s vysokou estetikou. Vysoká kvalita dostupných materiálov spolu s perfektným šitím vytvára riešenie, vedľa ktorého nemôžete prejsť lhostejne. Čím viac sa úrad v takomto usporiadaní stane predstavením dynamiky spoločnosti a osobnosti jej majiteľa.

  Bejot In Access
  Minimal Price: 1279.20
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x