Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 214 261 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do konferenčné miestnosti
 2. Do kancelárie
 3. Pre čakáreň a recepciu
 4. Pre kaviarne a reštaurácie
 5. Design
Základný typ
 1. Na kolieskach
 2. Na nohách / nožičkách
 3. Perovky
Operadlo
 1. Čalúnený
 2. Sieťovina
Kostra
 1. Chróm
 2. Čierna
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
 2. Nastavenie výšky
 3. Synchrónne
 4. Ergonomický
Ďalšie možnosti
 1. S reg. Hĺbka. sedlo
 2. S bedrový podporou
 3. S opierkami
 4. Nastaviteľné podrúčky
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  BEJOT JOTT

  Moderný kancelársky nábytok je predovšetkým stoličky a konferenčné stoličky, ktoré každoročne získavajú popularitu. Ich dopyt na trhu znamená, že čoraz viac výrobcov sa snaží navrhnúť funkčné riešenia, ktoré fungujú v mnohých rôznych situáciách. Jednou z popredných značiek v tejto oblasti je určite BEJOT. Z mnohých zbierok si JOTT modely zaslúžia osobitnú pozornosť venovanú najmenším detailom. Produkty inšpirované modernými trendmi, vyznačujúci sa tým, praktickosť, univerzalizmu a harmonických estetiky, umožňujúce správanie individualizmu a profesionalitu pri zariaďovaní kancelárskych priestorov.


  Uvedený koncept je založený na kancelárskych stoličkách a konferenčných stoličkách v rôznych kombináciách a možnostiach, ktoré umožňujú dosiahnuť maximálny komfort pri dlhodobom sedení v práci. Vyhovieť všetkým očakávaniam, ktoré môžete mať v súvislosti s týmto typom produktu: je to preto, že aktuálne nastavenie výšky a hĺbky sedadla, bedrová opierka, podrúčky a systém Synchro uzamknutý v niekoľkých polohách. Rovnaká úprava sedadlá a stoličky boli vyrobené z priedušného membrány alebo obe strany poťahovou látkou, a tým zlepšiť ergonómiu a prispieva ku komfortu v sede. BEJOT produkty sú charakterizované, pretože umožňujú udržanie chrbtice v pohodlnej polohe, čím sa eliminuje výskyt krížových bolesti.


  Zbierka JOTT spája minimalizmus s harmóniou. Tu je jednoduchá forma, neutrálne farby, ako sú čierne alebo šedé a stabilné podklady, na báze hliníka, plastu alebo práškového kovu. Takáto sloboda uľahčuje usporiadanie a dáva užívateľovi možnosť vybrať riešenia, ktoré sú najbližšie k jeho požiadavkám. Kreslá a konferenčné stoličky BEJOT sú návrhy, ktoré spĺňajú štandardy ponúkané na celom svete. Stojí to za to pri rozhodovaní o vybavení vlastnej kancelárie alebo recepcie.

  Bejot Jott
  Minimal Price: 930.61
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x