Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 186 1693 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do konferenčné miestnosti
 2. Do kancelárie
 3. Pre čakáreň a recepciu
 4. Pre kaviarne a reštaurácie
 5. Do obývačky
 6. Design
Základný typ
 1. Perovky
Operadlo
 1. Čalúnený
Kostra
 1. Alu
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
Ďalšie možnosti
 1. S opierkami
Wielkość
 1. Jednoosobowy
 2. Dwuosobowa
 3. Trzyosobowa
 4. Cztery lub więcej
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Sofy
 2. Siedziska
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  Bejot LEGVAN

  Kancelárske priestory alebo iné verejné služby by mali byť charakterizované funkčnosťou, ergonómiou, ale aj estetikou, ktorá ovplyvňuje atmosféru alebo blaho ľudí. Preto najnovšie trendy naznačujú menej triviálne riešenia, odchyľujúce sa od dobre opotrebovaných schém a nudných konceptov. Spoločnosť BEJOT, ako jedna z mála spoločností na trhu, ponúka výrobky prispôsobené bežnej móde, nezabúdať na praktickosť a eleganciu na najvyššej úrovni. Medzi zaujímavé kolekcie sa vyniká špeciálnym spôsobom, pretože jeho modularita vytvára možnosť usporiadať akýkoľvek priestor originálnym a energizujúcim spôsobom. Ide o systém sedadiel značky Legvan so zaujímavými farbami a neobvyklým tvarom, ktorý poskytuje maximálny komfort pri obchodných rokovaniach a trochu odpočinku vo vašom voľnom čase.


  BEJOT Legvan je ideálny pre otvorené priestory a veľké komunikačné cesty, rovnako ako oddychové plochy, ktoré sa čoraz viac objavujú v moderných kancelárskych budovách. Kolekcia sa skladá z mnohých veľmi rozdielnych prvkov, ktoré zahŕňajú okrem iného: double pohovka s opierkami rúk, kancelárske stoličky, pohovka sedadlami s opierkami rúk, rovnako ako zdieľané moduly s alebo bez operadla. Dosky stolov sú tiež dokonalým doplnkom, ktorý je k dispozícii v dvoch variantoch, čo umožňuje vytvoriť koherentný, roztrhnutý celok.


  Zbierka uvedená vyššie má veľa možností. Rozsiahle povrchy sedadiel spolu s ergonomickými operadielami umožňujú harmóniu v interiéri, ako aj pokoj v momentoch bez práce alebo pri čakaní na stretnutie. Charakteristickou črtou návrhu BEJOT sú dynamické farby, ktoré sa dajú kombinovať v rôznych variantoch, oživujú miestnosti a rozkošné oči. Kreatívny priestor vzbudzuje záujem, robí ľudí lepšie, čo zase zlepšuje imidž spoločnosti a poskytuje veľa priestoru. Výrobca sa zameriava na najmenšie detaily, získava dôveru a spokojnosť na medzinárodnom trhu.

  Bejot Legvan
  Minimal Price: 809.34
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x