Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 204 398 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do konferenčné miestnosti
 2. Do kancelárie
 3. Pre čakáreň a recepciu
 4. Pre kaviarne a reštaurácie
 5. Design
Základný typ
 1. Otočný kríž
 2. Na kolieskach
 3. Perovky
Operadlo
 1. Čalúnený
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Čierna
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
 2. Nastavenie výšky
 3. Synchrónne
 4. Ergonomický
Ďalšie možnosti
 1. S čelom
 2. S reg. Hĺbka. sedlo
 3. S bedrový podporou
 4. S opierkami
 5. Nastaviteľné podrúčky
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  BEJOT MATE

  Štýl a elegancia sú nielen vysoko dekoratívne doplnky - je to aj estetický minimalizmus, skladajúci sa v obytných, kancelárskych alebo verejných priestoroch. BEJOT sa zameriava na dokonalosť vo svojej ponuke, preto kolekcia Mate vyniká ponukou ostatných výrobcov. Vytvára rad takmer neobmedzených možností, čo umožňuje maximálny komfort pre všetkých používateľov.


  Návrh v tomto štýle spája eleganciu, dobrý vkus a jednoduché formy, navrhnuté čo najviac ergonomickým spôsobom. Židle a kreslá z kolekcie Mate sa vyznačujú predovšetkým vyspelosťou v každom detaile. Zákazník získava celý rad možností, pretože v tejto rade možno rozlíšiť konferenčné stoličky a kreslá s osobitnými predpismi, zodpovedajúce produkt na individuálnych preferenciách. Aplikácia troch rôznych mechanizmov je odpoveďou na osobné preferencie nielen manažérov, ale aj priemerných zamestnancov, ktorí musia byť kreatívni a zameraní.


  Materová kolekcia sa prispôsobí priestoru. Obsahuje otočné sedadlá (v rozšírenej a základnej verzii), doplnené konferenčnými stoličkami založenými na štvorhrannej alebo pružnej konštrukcii. Kombinácia mnohých rôznych farebných textílií (tkaniny aj kože) s prvkami vyrobenými z hliníka je efektom a eleganciou, ktorá spĺňa najvyššie štandardy. Mate stoličky a sedadlá sú štandardne dodávané s nastavením operadla, ale na požiadanie, že zákazník dostane hĺbka sedadla mechanizmus alebo opierky pre nastavenie a bedrovou opierkou, takže možno povedať, že BEJOT tiež stará o ergonómiu a pohodlie pre dlhodobé sedadlá. Je to dôležitá otázka, a preto používatelia oceňujú riešenia, ktoré vám umožňujú starať sa o chrbticu. Matné kreslá a kreslá vďaka jednoduchým a harmonickým líniám sú neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každej kancelárie. Preto je ich popularita taká veľká, v celej krajine i v zahraničí.

  Bejot Mate
  Minimal Price: 889.29
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x