Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 267 374 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do jedálne
 2. Do konferenčné miestnosti
 3. Do kuchyne
 4. Do kancelárie
 5. Pre čakáreň a recepciu
 6. Pre kaviarne a reštaurácie
 7. Do obývačky
 8. Design
Základný typ
 1. Na nohách / nožičkách
 2. Perovky
Operadlo
 1. Čalúnený
Kostra
 1. Alu
 2. Drevo
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
 2. Dalšie
Ďalšie možnosti
 1. S opierkami
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  Bejot OXXO - OCCO

  Kancelárske zariadenia môžu byť funkčné a súčasne prekvapujúce svojou formou a dizajnom. Existuje mnoho zaujímavých nápadov na trhu, ale väčšina z nich je založená na klasických schémach, ktoré sa pomaly stávajú nudnými. BEJOT, ako lídra vo výrobe kancelárskych riešení, sa zameriava na jedinečnosť a inovatívny prístup k predmetu, a preto si jeho kolekcia Oxxo zasluhuje osobitnú pozornosť. Návrh je určený náročným a zároveň odvážnym spoločnostiam a podnikom založeným na tvaroch klubov, pričom si zároveň pamätá na zachovanie plnej ergonómie, ktorá zaručuje maximálny komfort.


  Kancelárske kreslá Oxxo je jedinečný štýl a fantastický dizajn, ktorý oživuje každú izbu. Použitie najkvalitnejších materiálov, navzájom kombinovaných "ako náhoda", umožňuje používať ho po mnoho rokov bez viditeľných stôp alebo odier. Ponuka od spoločnosti BEJOT je tiež jedinečná vďaka prítomnosti sedadiel s lopatou, ktoré však zaručujú maximálny komfort pri obchodných stretnutiach alebo stretnutiach. Použitie injektovanej peny vo výrobe je spôsob, ako eliminovať riziko deformácie, čo je zárukou spokojnosti a spokojnosti zákazníkov. Výber čalúnenej verzie s tkaninou alebo kožou dáva príležitosť usporiadať izby, ktoré vyhovujú úrovni zamestnancov alebo aktuálnym potrebám. Myšlienka je založená na overenej ergonómií, ktorá vám umožňuje stráviť dlhé hodiny v sede.


  Zbierka Oxxo, predtým známa ako OCCO, je venovaná všetkým priestorom - v moderných administratívnych budovách, ako aj v zasadacích miestnostiach, konferenčných miestnostiach alebo čakárňach. Je to hold silným osobnostiam, ktoré chcú v priemysle vyniknúť. Koniec koncov, kancelárska karta nie je len ľudia, ale aj jej dekor. Prítomnosť základne s priečnymi tyčami ďalej zvyšuje atraktívnosť kresiel, ktoré sa stávajú ešte viac módnymi a jedinečnými. BEJOT dáva zákazníkom produkt vedľa ktorého nemôže byť ľahostajný. Je to výnimočná elegancia založená na živých farbách a originálnom koncepte.

  Bejot Oxxo
  Minimal Price: 1164.81
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x