Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 194 302 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do kancelárie
 2. Design
Základný typ
 1. Na kolieskach
Operadlo
 1. Čalúnený
Kostra
 1. Chróm
Mechanizmus
 1. Nastavenie výšky
 2. Synchrónne
 3. Ergonomický
Ďalšie možnosti
 1. S reg. Hĺbka. sedlo
 2. S opierkami
 3. Nastaviteľné podrúčky
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  BEJOT PARTNER

  Kancelárske priestory, najmä vo veľkých firmách, si vyžadujú prítomnosť vhodného nábytku, ktorý vám umožňuje slobodne pracovať, a to aj pri dlhodobom sedení na jednom mieste. Spoločnosť BEJOT, ktorá splnila očakávania, vytvorila kolekciu partnerov, ktorá, ako naznačuje názov, je venovaná všetkým, ktorí sa starajú o funkčnosť a praktickú aplikáciu. Tento druh nápadu sa vyznačuje presnosťou spracovania, ergonómiou, čalúnenými chrbtami a vynikajúcim pomerom ceny a kvality. Je bezpečné povedať, že výrobky z tejto kolekcie sú nápadmi ekonomickej triedy pre veľké priestory a viac zamestnancov.


  Celá kolekcia partnerov pozostáva z otočných stoličiek, doplnených konferenčnými sedadlami na pružnej alebo 4-chodovej konštrukcii. Toto je najobľúbenejšia forma, ktorá funguje v každej situácii, a preto sú riešenia ponúkané spoločnosťou BEJOT tak populárne. Myšlienka je založená na pomerne veľkom operadle, komfortnom sedadle a podrúčkach, čo vám umožní dosiahnuť ergonomickú polohu aj počas dlhšieho sedenia. Používateľ si môže vybrať z čalúnenej alebo koženej verzie, ktorú si môžete vybrať - elegantnejší a odolnejší.


  Kreslá na partnerov sa vyznačujú aj rôznymi mechanizmami, ktoré predovšetkým zvyšujú komfort a zabezpečujú lepšie prispôsobenie sa individuálnym preferenciám. V závislosti na vašich potrebách, je možné varianty operadla zámku v štyroch nastavení pozície, nastaviteľná hĺbka sedadla, päťúrovňový zamykanie operadlo a sedák a model trojstupňové z ortopedické mechanizmus, založený na biodynamizmie a s možnosťou 3D pohybu. Dostupnosť takejto diferenciácie ovplyvňuje pohodlie, rovnako ako umožňuje výber modelu, ktorý vám umožňuje udržať maximálnu asertivitu a kreativitu na pracovnej stanici. Veľkou výhodou kresiel Partner je nepochybne možnosť rozhodovania o čalúnenej tkanine (k dispozícii v troch cenových možnostiach), ako aj o farbách. Tým sa vytvorí možnosť akéhokoľvek usporiadania vhodného pre iný nábytok alebo farebnú schému vo vybranom kancelárskom priestore.

  Bejot Partner
  Minimal Price: 844.10
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x