Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 31 1693 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do konferenčné miestnosti
 2. Do kancelárie
 3. Pre čakáreň a recepciu
 4. Pre kaviarne a reštaurácie
 5. Design
Základný typ
 1. Na kolieskach
 2. Perovky
 3. Ostatné
Operadlo
 1. Čalúnený
 2. Ostatné
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Ostatné
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
Ďalšie možnosti
 1. Bez podrúčiek
Wielkość
 1. Jednoosobowy
 2. Dwuosobowa
 3. Trzyosobowa
 4. Inne
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Sofy
 2. Siedziska
 3. Inne
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  BEJOT QUADRA

  Klasické kancelárske budovy, prenajaté veľkými podnikmi, sa vyznačujú nielen veľkým počtom zamestnancov, ale aj neustálym obťažovaním a hlukom. Trochu relaxácie vo voľnom čase nie je jednoduchý proces a vyžaduje vytvorenie pohodlného a zároveň pokojného miesta. Spoločnosť BEJOT, ktorá sa pohybuje s časmi a meniacimi sa potrebami príjemcov, vytvorila kolekciu, ktorá umožňuje intenzívny deň konštruovania miesta pre súkromné ​​rozhovory a dýchanie. Quadra je moderný, unikátny systém modulárneho nábytku, ktorý sa vyznačuje mimoriadnou funkčnosťou a vysokou estetikou.


  Nová rada sedacích súprav a obývačiek, vybavená estetickými a pohodlnými priečkami, je inovatívny pohľad na kanceláriu a jej funkčnosť. Jednoduché tabuľky dopĺňajú kolekciu, ktorá vám umožní navrhnúť každý priestor, a to ako otvorený priestor a oveľa menej náročné prítomnosť riešenie, zavedenie zóny intimity a súkromia. Obchodné rokovania alebo rozhovory mimo pracoviska sa môžu konať v priateľskej, uvoľnenej atmosfére, v prostredí, ktoré je zároveň profesionálne a elegantné.


  Výhodou návrhu BEJOT je schopnosť vytvárať mediálne porty, ktoré vytvárajú možnosť používať notebooky alebo telefóny aj v týchto malých priestoroch. Modularita celej kolekcie vám ponúka neobmedzené možnosti - všetko závisí od potrieb zamestnancov. Navyše, ľahká, ale trvanlivá konštrukcia umožňuje akékoľvek úpravy jednotlivých prvkov, ktoré sú rozhodujúce najmä v dynamických spoločnostiach.


  Quadra zachytilo oko a ergonómia lávových alebo sedacích súprav podporuje trochu relaxácie a zotavenia. Obchodné stretnutia vykonávané na takýchto sedadlách sa môžu uskutočniť aj pohodlne, vďaka výnimočnej ergonómii a správnemu profilu. Kolekcia BEJOT je zaujímavá myšlienka zachovania individuality v najlepšom štýlovom vydaní.

  Bejot Quadra
  Minimal Price: 135.30
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x