Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 80 556 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do jedálne
 2. Do konferenčné miestnosti
 3. Do kuchyne
 4. Do kancelárie
 5. Pre čakáreň a recepciu
 6. Pre kaviarne a reštaurácie
 7. Design
Základný typ
 1. Na nohách / nožičkách
Operadlo
 1. Plastový
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
Ďalšie možnosti
 1. Bez podrúčiek
 2. S opierkami
Wielkość
 1. Dwuosobowa
 2. Trzyosobowa
 3. Cztery lub więcej
Dodatkowe opcje
 1. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Ławki
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  BEJOT SHELL

  Avantgarda je v cene, najmä tam, kde sa klienti objavujú v kancelárii. Správne usporiadanie by preto malo byť založené nielen na funkčnosti, ale aj na pôvodnej estetike, ktorá odlišuje spoločnosť od súťaže. Vytváranie kreatívy a zároveň priateľského miesta nie je jednoduché, na trhu však existujú výrobcovia, ktorí ponúkajú výrobky najvyššej kvality, s pomocou ktorých je to možné v niekoľkých jednoduchých krokoch. BEJOT ponúka unikátne originálne zbierky, ktoré vám umožňujú byť kreatívnym a otvoreným, s príjemným prostredím. Medzi mimoriadne dôležitými návrhmi stojí za to venovať pozornosť zhromažďovaniu konferenčných stoličiek spoločnosti Shell. Ich dynamická podoba zapôsobila na prvý pohľad a používanie odolných materiálov umožňuje dlhé roky slobodné používanie.


  Charakteristickou črtou výrobkov tejto značky je určite svetlá, ale stabilná forma a plastová povrchová úprava, ktorá je k dispozícii v mnohých farbách. Špeciálne profilovaný tvar sedadla vám umožňuje udržiavať pohodlie počas obchodných stretnutí alebo školení. Možnosť zostavovania produktov do radov vytvára ešte viac možností, ktoré sa dychtivo využívajú v konferenčných, recepčných alebo prijímacích halách. A čo viac, použitie vysoko kvalitného plastu je spôsob, ako udržať maximálnu čistotu, ktorá dobre funguje v spoločenských miestnostiach.


  Originálnosť zbierky v kombinácii s presnosťou spracovania robí Shell popularitou. Dostupnosť živých, energizujúcich farieb oživuje každú izbu a dokonca aj nudný priestor nadobúda nový výraz. Riešenia spoločnosti BEJOT sú jedinečné ponuky s originálnym dizajnom, ktorý je zvýraznený chrómom a hliníkom. Pre väčšie pohodlie ponúkajú konferenčné stoličky možnosť inštalácie ďalšej pracovnej plochy, ktorá nielen zvyšuje atraktívnosť, ale predovšetkým pridáva funkčnosť celej zbierky. Výnimočné riešenie s moderným charakterom a minimalistickým štýlom.

  Bejot Shell
  Minimal Price: 350.55
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x