Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 117 325 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do jedálne
 2. Do kuchyne
 3. Pre kaviarne a reštaurácie
 4. Design
Základný typ
 1. Na nohách / nožičkách
Operadlo
 1. Bez operadla
 2. Čalúnený
Kostra
 1. Drevo
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
 2. Nastavenie výšky
Ďalšie možnosti
 1. Bez podrúčiek
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  BEJOT SPIN

  Kancelárske riešenia by mali charakterizovať funkčnosť, estetika a moderné technológie, ktoré uľahčujú každodenné používanie. Kolekcia BEJOT Spin je modernosť uzavretá v jedinečných podobách, vedľa ktorej nemôžete prejsť. Špeciálne navrhnuté sedadlá nielenže vyzerajú impozantne, ale ponúkajú aj celý rad možností, vďaka čomu sa aj malý priestor stáva praktickým prostredím, ktoré napomáha tvorivosti.


  Klasickí hokeri, kedysi spájaní iba s interiérom barov, sa v súčasnosti používajú v riešeniach ako "sedenie a státie". Kolekcia Spin kombinuje inovatívny prístup k téme s unikátnou formou, ktorá dáva kanceláriám alebo kanceláriám nový, lepší rozmer. To je perfektné potvrdenie, že všetko sa točí okolo presného dizajnu a pozornosti na najmenší detail. Ponuka od spoločnosti BEJOT je k dispozícii v podobe klasického hokera a dve stoličky s tradičnou výškou sedadla. Modely vyrobené s veľkou profesionalitou môžu obsahovať čalúnenie čalúnené kožou alebo materiálom - v závislosti od potrieb a požiadaviek jednotlivých zákazníkov. A čo viac, široká škála farieb vám umožňuje prispôsobiť aktuálny dizajn interiéru, rovnako ako farbu stien alebo príslušenstva. Takéto riešenie nie je obmedzené na samotné stoličky, sú súčasťou celku, s harmonickým vzhľadom a pôvodným dizajnom.


  Kolekcia Spin je venovaná náročným zákazníkom, ktorí si v konečnom dôsledku cení minimalizmus tvaru a estetiky. Navyše komfortné rámy v troch modeloch vám umožnia vybrať koncept, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Svetlý dizajn hokeristov umožňuje nastavenie a časté zmeny - to je kľúčový prvok, ktorý je užitočný najmä pre dynamické spoločnosti. Treba pripustiť, že ponuka spoločnosti BEJOT rozhodne vyčnieva zo súťaže a zasiahla chuť najnáročnejších zákazníkov. Preto nie je prekvapujúce, že takéto originálne riešenia sa objavujú v kanceláriách a obchodných centrách po celom svete.

  Bejot Spin
  Minimal Price: 510.45
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x