Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 474 1222 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do kancelárie
 2. Pre čakáreň a recepciu
 3. Pre kaviarne a reštaurácie
 4. Do obývačky
 5. Design
Základný typ
 1. Na nohách / nožičkách
 2. Stredová noha
Operadlo
 1. Bez operadla
 2. Čalúnený
Kostra
 1. Chróm
 2. Čierna
 3. Drevo
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
 2. Nastavenie výšky
 3. Synchrónne
 4. Ergonomický
Ďalšie možnosti
 1. S čelom
 2. Bez podrúčiek
 3. S opierkami
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  Bejot UMM

  Kreslá a stoličky záhadne pomenované Umm kolekcie BEJOT najvyššie štandardy, uzavreté fenomenálny presnosť a kvalitnú povrchovú úpravu. Výrobca sa zameral preto, že originalita a ergonomické formy, čo vám umožní navrhnúť a postaviť nábytok, dokonale zodpovedajúce kancelárie, priestory recepcie a ďalšie miesta, kde dlhodobá sedenie môže spôsobiť nepohodlie. Moderné koncepty, definitívne vystúpiť z konkurencie, okrem jeho funkčnosť, prekvapivú ľahkosťou, umožňujúce chvíle relaxácie, alebo plné koncentráciu, pri zachovaní minimálnej súkromia. Výrobky z tejto kolekcie sú stále dostáva do popredia záujmu v najväčších podnikoch, okrem prípadov, keď estetika a elegancia, pohodlie počíta zamestnancov, návštevníkov a hostí.


  BEJOT Umm nie je nič iné ako rozmanité kreslá a stoličky, ktoré sú doplnené opierkami na nohy. Každý prvok vyrobený s maximálnou presnosťou je založený na ergonómii a mierne zaoblených tvaroch, čo dáva celému zberu trochu charakteru domu. Ich funkčnosť je založená na nastavovaní opierok hlavy, čo vám umožní zapadnúť do profilu používateľa, ktorý dáva individualitu a ešte väčší komfort. Súčasti vyrobené z nerezovej ocele, dobre kombinovať s čalúnenia a čalúnenia v palete farieb, ktoré dohromady tvoria minimálne, ktoré sa hodia takmer kdekoľvek. Veľkou výhodou je použitie rôznych materiálov, medzi ktorými môžete rozoznať Umm Pastel, Roccia a Charles Standard. Takáto odlišnosť je spôsobená neustálym nárastom očakávaní voči výrobcovi.


  Kolekcia Umm je k dispozícii v mnohých variantoch, takže usporiadanie lobby, recepcie alebo kancelárie môže byť vykonané bez problémov. Vysoké operadlo spolu s pohodlnými opierkami hlavy alebo opierkami na nohy sú nápadom na pohodlie, efektívny vzhľad a spokojnosť každého zákazníka. Preto nie je prekvapujúce, že modely týchto kresiel získavajú uznanie medzi najnáročnejšími ľuďmi. Vyzerajú skvelo v súkromných kanceláriách, ktoré vedú k koncentrácii a kreativite.

  Bejot Umm
  Minimal Price: 2064.92
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x