Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 116 678 €

Výrobca
 1. Bejot
Osud
 1. Do jedálne
 2. Do konferenčné miestnosti
 3. Do kuchyne
 4. Do kancelárie
 5. Pre čakáreň a recepciu
 6. Pre kaviarne a reštaurácie
 7. Design
Základný typ
 1. Na kolieskach
 2. Na nohách / nožičkách
 3. Perovky
Operadlo
 1. Čalúnený
 2. Drevený
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
 2. Nastavenie výšky
 3. Synchrónne
 4. Ergonomický
Ďalšie možnosti
 1. S čelom
 2. S reg. Hĺbka. sedlo
 3. Bez podrúčiek
 4. S opierkami
 5. Nastaviteľné podrúčky
Wielkość
 1. Dwuosobowa
 2. Trzyosobowa
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Ławki
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  Bejot VECTOR

  VECTOR je zbierka, ktorá sa zameriava na moderný pohľad na prestíž a funkčnosť kancelárií. Sú to rôzne produkty, prispôsobené individuálnym potrebám alebo očakávaniam, a to aj veľmi náročným zákazníkom. Myšlienka sa vyznačuje jednoduchosťou s maximálnou eleganciou a štýlom a zdokonalením v najmenších detailoch.


  Hlavný prúd prezentované kolekcie je kombinácia estetické úsporných opatrení, zlomené malých detailov, ktoré sa miešajú pekne s akýmkoľvek usporiadaním, zatiaľ čo pridá svoj sofistikovaný chuť. Každý prvok bol navrhnutý s ergonómiou a komfortom pri sedení. Stoličky a kreslá vektor je určite funkčné riešenie, nájdené v každej kancelárii, a to ako vo veľkých spoločnostiach, ako aj viac intímnej atmosfére. Podnikateľská trieda vyžaduje osvedčené, pohodlné koncepty, poskytuje správny priestor a umožňuje jednoduché vedenie aj tých najťažších rozhovorov.


  Implementácia produktov od spoločnosti BEJOT si zasluhuje osobitnú pozornosť, pretože je mimoriadne presná a upravená. Na prvý pohľad prísne, takmer asketických tvaroch obohatené o lesklé hliníkovým rámom, čím stavebné eleganciu v celej svojej kráse. Treba tiež poznamenať, že celý rad položiek, v tejto kolekcii spĺňa všetky európske požiadavky a normy, čo len zvyšuje spokojnosť a dôvera pridáva aj tých najnáročnejších zákazníkov. Návrh BEJOT založený na klasickom kombinácia čiernej s kovom, ktorý sa vyznačuje možno ľubovoľne vzájomne kombinovať, čo spôsobuje, že akékoľvek usporiadanie sa stáva konzistentné a elegantné. Udržiavať stabilitu nohy vďaka robustnej, v kombinácii s pohodlnými operadlami a opierkami poskytuje nový výraz stoličky v umožňujúce ich použitie v bežných kancelárskych povinností. Ešte dôležitejšie je, stoličky a kreslá BEJOT Vector vyznačuje ľahkosťou a pohodlie, takže je ľahké s nimi manipulovať zmenou ich nastavenia.

  Bejot Vector
  Minimal Price: 506.97
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x