Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 67 68 €

Výrobca
 1. D2
Osud
 1. Do jedálne
 2. Do kuchyne
 3. Pre čakáreň a recepciu
 4. Pre kaviarne a reštaurácie
 5. Do ogrodu
 6. Design
Základný typ
 1. Na nohách / nožičkách
Operadlo
 1. Plastový
Kostra
 1. Plastové
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  D2 NEUTRA

  Klasika v novej, lepšej verzii. Jedinečné kreslo od španielskeho výrobcu, ktoré získalo uznanie a záujem mnohých ľudí po celom svete zo dňa na deň. Ide o sériu neutráz, ktorá sa vyznačuje jednoduchou formou a fantastickým výkonom. Tento typ riešenia funguje perfektne v každej izbe, počnúc modernou obývacou izbou až po unikátne navrhnutú kanceláriu, reštauráciu alebo kaviareň. Predmetná myšlienka sa vyznačuje stabilitou a veľkou trvanlivosťou, čo je dôvodom, prečo ju možno dlhé roky používať. Toto je originálnosť na najvyššej úrovni, založená na klasike v inej verzii.


  Kreslo Neutra z D2 Námestie je premyslene navrhnuté a presne vyrobené z polypropylénu, materiálu odolného mechanickému poškodeniu alebo stieraniu. Výhodou produktu je jeho univerzálnosť, pretože môže byť použitá ako vo vnútri, tak aj vonku. Materiál, ktorý polypropylén nezmizne, neublíži ani meniace sa počasie ani dážď. Takže ide o koncept, ktorý funguje bez ohľadu na situáciu. Prínosom zbierky je aj skutočnosť, že stolička má ľahkú konštrukciu, ktorá umožňuje voľnú úpravu a prispôsobenie v závislosti od potrieb.


  Výrobca sa zameriava na rôznorodosť, a preto je predmetný výrobok dostupný v mnohých rôznych farbách. Vďaka nim si každý užívateľ môže vybrať formu sebavyjadrenia, a to z kombinácie v jednotnej farbe, končiacej kombináciou mnohých farieb, aby sa dosiahla väčšia priestorová dynamika. Napriek svojej úprave je stolička Neutra veľmi pohodlná, pretože má špeciálne tvarované sedadlo, ktoré pôsobí útulne. Táto ponuka je jedinečná, ľahko sa používa a ukladá. Nezávislosť formulára spolu s jeho efektívnou farbou znamená, že každý priestor sa stane samostatnou vitrínou jeho majiteľa. Dokonalý koncept pre pôvodné osobnosti a mimoriadnu kanceláriu.

  D2 Neutra
  Minimal Price: 293.55
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x