Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 31 68 €

Výrobca
 1. D2
Osud
 1. Do detskej izby
 2. Do jedálne
 3. Do kuchyne
 4. Pre čakáreň a recepciu
 5. Pre kaviarne a reštaurácie
 6. Design
Základný typ
 1. Na nohách / nožičkách
Operadlo
 1. Čalúnený
 2. Plastový
Kostra
 1. Chróm
 2. Čierna
 3. Drevo
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
Ďalšie možnosti
 1. Bez podrúčiek
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  D2 P016

  Avantgardní milenci, ktorí sú trochu retro štýle, sa môžu cítiť spokojní. Fantastická zbierka P016 je určená mimoriadnym ľuďom, ktorí oceňujú originálnosť a originálny dizajn. D2 Kwadrat ponúka všetkým zákazníkom, fenomenálne inšpirované kreslá, ktoré sú k dispozícii v širokej škále farieb.


  Je to rozmanitosť, uzavretá v presne vytvorenej forme. Výhodou riešenia je jeho jedinečnosť a štýl - výrobok je dokonale vhodný pre kaviarne a reštaurácie, ale môže byť tiež užitočný v relaxačnej zóne v modernej administratívnej budove alebo dokonca na recepcii alebo v hotelovej čakárni. Použiteľnosť, uzavretá v pôvodnej zmesi, zachytilo oko a podporuje sedenie. Buková základňa kombinovaná s čalúneným sedadlom sa vyznačuje funkčnosťou a komfortom. Zdanlivo nepohodlný tvar lopaty je však špeciálne profilovaný, takže sa užívateľ môže cítiť v pohode a relaxovať na stoličke z námestia D2. Výnimočnou myšlienkou so zaujímavým čalúnením je oddanosť ľuďom, ktorí opúšťajú klišé. Kreslo, ktoré je k dispozícii na piatich rôznych stojanoch, vyzerá fenomenálne v podkrovných priestoroch, čo im umožňuje variť a oživiť. Súčasné trendy spôsobujú, že produkt sa nachádza aj v mnohých kancelárskych priestoroch a pridáva sa im priateľský charakter a trochu originality.


  Okrem klasického kresla kolekcia zahŕňa aj návrh hokejistov, čo umožňuje väčšiu diverzifikáciu a dokonca lepšie prispôsobenie sa potrebám príjemcov. Ľahký dizajn, ktorý kombinuje drevo s polypropylénovým sedadlom, nevyužíva priestor a je ideálny pre bary a moderné kuchyne. Veľká škála farieb poskytne príležitosť na individuálne usporiadanie založené na energizujúcich farbách alebo kontrastných kombináciách ich odtieňov. Kolekcia P016 nie je pre tradicionalistov, ale pre ľudí, ktorí odvážne uvádzajú svoj štýl a osobnosť.

  D2 P016
  Minimal Price: 137.61
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x