Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 41 76 €

Výrobca
 1. D2
Osud
 1. Do jedálne
 2. Do kuchyne
 3. Pre čakáreň a recepciu
 4. Pre kaviarne a reštaurácie
 5. Do obývačky
 6. Design
 7. Do sypialni
Základný typ
 1. Na nohách / nožičkách
 2. Perovky
Operadlo
 1. Čalúnený
 2. Plastový
Kostra
 1. Chróm
 2. Drevo
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
 2. Dalšie
Ďalšie možnosti
 1. S opierkami
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  D2 P018

  Inovatívny prístup, štýl a jedinečnosť sú charakteristickými znakmi zbierky P018 od spoločnosti D2 Kwadrat. Už mnoho rokov sa výrobca preslávil dizajnovými riešeniami, ktoré sa rozhodne vyčlenili od súťaže. Premyslené konštrukcie, vynikajúci výber finálnych materiálov a fantastické farby robia nábytok v tomto vydaní popularitou medzi ľuďmi, ktorí vyžadujú mimoriadnu osobnosť a odvahu. Interiér je usporiadaný s výrobkami z D2, ktorý určite nezostane ľahostajný nikomu, len vďaka svojej originálnej štylistike a veľkej harmónii.


  Kolekcia P018 je ďalšou splátkou rodiny stoličiek venovaných takmer každému miestu. Dokonalé spracovanie v kombinácii s fantastickými čalúnenými materiálmi znamená, že sa môžete prežiť v kresle za dobré. Niekoľko typov rámu, každý navrhnutý pre modernosť a komfort, prítomnosť fantastických postelí, na ktorých môžete relaxovať ako v skutočnom hojdacom kresle, fenomenálny dizajn - to všetko povzbudzuje každého.


  Kreslá z D2 Kwadrat sú originálne. Vedro, mierne sklopný tvar umožňuje trochu uvoľniť po náročnom dni v práci. Tento model pracuje v súkromí vášho domova, v umeleckom štúdiu a dokonca aj v klasickej kancelárii, kde potrebujete trochu inovácie a originálneho dizajnu. Jeho dizajn s pružnou penou umožňuje maximálny komfort a pohodlie. A navyše, profil sedadla je určený pre ľudskú chrbticu, čo robí z toho celkom dômyselnú ergonómiu. Moderný dizajn je silná farba umiestnená v podobe koláže, rovnako ako jednoduché formy zdobené len jemným šitím. Bez ohľadu na výber, každý z kresiel vyzerá skvele a určite dáva auru jedinečnosti a pozitívnej energie. Takže nezabudnite na kolekciu P018 od D2, najmä keď hľadáte jedinečnosť v jej najlepšom zmysle.

  D2 P018
  Minimal Price: 179.55
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x