Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 86 86 €

Výrobca
 1. D2
Osud
 1. Do jedálne
 2. Do kuchyne
 3. Pre čakáreň a recepciu
 4. Pre kaviarne a reštaurácie
 5. Do ogrodu
 6. Design
Základný typ
 1. Na nohách / nožičkách
Operadlo
 1. Plastový
Kostra
 1. Plastové
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
Ďalšie možnosti
 1. S opierkami
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  D2 PEACH

  Kreslo, ktoré v rovnakom čase zapôsobilo na svoju jednoduchosť a jedinečnosť. Riešenie navrhnuté modelom D2 Kwadrat je koncept, ktorý funguje v každej situácii bez ohľadu na počasie. Ide o originálny dizajn, ktorý kombinuje funkčnosť s každodennou použiteľnosťou. Výnimočná myšlienka, venovaná každej miestnosti - nielen doma alebo kaviareň, ale aj hotelové haly, čakárne a dokonca aj kancelárie. Návrh španielskeho výrobcu je založený na klasickej, mierne modernizovanej základni, ktorá vytvára dojem ľahkého celku s univerzálnym tvarom.


  Peach stolička je vyrobená z tvrdeného, ​​ale ľahkého polypropylénu s prídavkom sklolaminátu, čo je zárukou trvanlivosti po mnoho rokov. Kombinácia týchto dvoch materiálov poskytuje príležitosť používať výrobok nielen vo vnútri, ale aj na voľnom priestranstve. Konštrukcia je odolná voči poškodeniu, poškriabaniu, vyblednutiu pod vplyvom slnečného žiarenia alebo dažďa. To dáva príležitosť používať produkt pre mnoho rôznych konceptov. Myšlienka, ktorá je k dispozícii v niekoľkých farebných možnostiach, určite prinesie moderný minimalizmus do verejného priestoru a zároveň zabezpečí maximálny komfort. O to viac, že ​​široké sedadlo je pohodlné a mierne ohýbanie rohov smerom hore zvyšuje komfort aj dlhé hodiny sedenia. Výhodou zbierky je aj prítomnosť polkruhových područiek, ktoré vychádzajú z predných nohy a operadla. Oválny tvar s niekedy geometrickými koncami je výnimočným a originálnym riešením súčasne. Je to produkt s priehľadnou, jemnou formou, ktorá však môže zvýrazniť miestnosť a vytvoriť priateľskú, energickú atmosféru.


  Peachová stolička z námestia D2 určite osloví ľudí, ktorí chcú byť neutrální v elegantnom predstavení. Nie je to bláznivé riešenie, ale stále priťahuje oko a dodáva estetiku.

  D2 Peach
  Minimal Price: 375.25
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x