Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie

  D2 BA1 červená

  Výrobca: D2


  Cena:
  237,82 € 253,00 €

  Dostupnosť: Skladom


  Podnóżek Barcelona
  Množstvo:
  Informácie o produkte
  Je navrhnutý v roku 1929 podnožkou, ktorý bol vyrobený na zákazku, a stál v nemeckom pavilónu na výstave v Barcelone. Príznačné je preliačiny v tvare "X" chrómovej základne a prešívané kožené štvorca je najviac charakteristické rysy nohy. Doplnkom tohto produktu je kreslo Barcelona a Barcelona tabuľky. Stúpačka vyrobený výhradne z kože.
  Ďalšie informácie
  Výrobca D2
  Dodacia lehota Do 9 pracovných dní
  Šírka 61
  Hĺbka 55
  Výška 42
  Máte otázku?
  Wzornik

  Výrobca
  D2 Dkwadrat

   

  Vzhľadom na veľmi širokú ponuku nábytku, D2 nevyrába všetky z nich. Niektoré z nich sa dovážajú od zahraničných výrobcov, berúc do úvahy európske normy výkonnosti, kvality a funkčnosti. Veľmi zaujímavou položkou v ponuke spoločnosti D2, ktorá sa stretáva s veľkým záujmom zákazníkov, je ponuka nástenných hodín. Nástenné hodiny sú veľmi ľahko použiteľné dizajnérske doplnky, ktoré môžu robiť akýkoľvek byt ešte krásnejší a funkčnejší. K dispozícii v mnohých typoch škatúľ a dizajnov, môžu byť rýchlo a presne prispôsobené dizajnu miestnosti zákazníka

   

  Sortiment D2 nie je len dekoratívnym príslušenstvom. Je to tiež veľmi veľký výber svetiel. Medzi nimi nájdete stropné a podlahové svietidlá, v modernom i klasickom štýle. Pre interiéry udržiavané v takýchto štýloch bude tiež užitočný zručný nábytok. A tie sú tiež v ponuke, ktorú tvorí D2. Spoločnosť pripravila naozaj zaujímavú ponuku pre jedálne a konferenčné miestnosti pre rozložené a rozložené stoly, ako aj štýlovo zodpovedajúce stoličky - Paris, P016, P018, Neutra, Bush. Kreslá - Barcelona, ​​Lounge Chair, Egg - Egg, Pezzo, rovnako ako Lips, Barcelona, ​​Maduu pohovky a mnoho moderných riešení. Tiež sa zamysleli nad ľuďmi, ktorí radi trávia čas na záhrade. Aby im DKwadrat poskytol ešte väčší komfort odpočinku, ponúka zaujímavý záhradný nábytok vyrobený z veľmi širokého výberu materiálov.

   

  Starostlivosť o zákazníka, rýchle dodacie lehoty, rovnako ako dostupné ceny a nové produkty pravidelne zavedené. Každý z týchto krokov sa premietne do rastúceho záujmu zo strany zákazníkov, ako aj na posilnenie a budovanie ešte lepšieho obrazu spoločnosti. Spoločnosť, ktorá vie všetko o nábytku, pretože sa zaoberá ich výrobou a predajom.

  Súvisiace kategórie
  Súvisiace produkty

  1. 325,34 € 386,72 €
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x