Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 10 335 €

Výrobca
 1. Halmar
Osud
 1. Do detskej izby
 2. Do jedálne
 3. Do konferenčné miestnosti
 4. Do kuchyne
 5. Do kancelárie
 6. Pre čakáreň a recepciu
 7. Pre kaviarne a reštaurácie
 8. Do obývačky
 9. Do ogrodu
 10. Design
Základný typ
 1. Otočný kríž
 2. Na kolieskach
 3. Na nohách / nožičkách
 4. Perovky
 5. Stredová noha
 6. Hojdacia
 7. Ostatné
Operadlo
 1. Bez operadla
 2. Čalúnený
 3. Sieťovina
 4. Drevený
 5. Plastový
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Čierna
 4. Drevo
 5. Plastové
 6. Barva
 7. Ostatné
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
 2. Nastavenie výšky
 3. Základné - TILT
 4. Synchrónne
 5. Ergonomický
 6. Dalšie
Ďalšie možnosti
 1. S čelom
 2. S reg. Hĺbka. sedlo
 3. S bedrový podporou
 4. Bez podrúčiek
 5. S opierkami
 6. Nastaviteľné podrúčky
Wielkość
 1. Jednoosobowy
 2. Dwuosobowa
Dodatkowe opcje
 1. Tapicerowane
 2. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Pufy
 2. Siedziska
 3. Leżanki
 4. Inne
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  HALMAR - nábytok a bytové zariadenie, moderné stoličky, kreslá, stolíky, lavice a vešiaky  Chcete sa zoznámiť s najväčšou ponukou nábytku, najmä tých z Ďalekého východu? Takáto možnosť vám dáva značka Halmar, ktorá sa zaoberá nielen dovozom, ale aj distribúciou nábytku nielen domácim, ale aj zahraničným výrobcom. Spoločnosť Halmar je už takmer 20 rokov na trhu a počas tohto obdobia získala nielen skúsenosti, ale aj rozšírila a vytvorila potrebnú infraštruktúru a primerané zariadenia v tejto oblasti. Obrovský sklad sa často ukázala byť dostatočná logistická základňa, ktorá umožnila podpora viac ako tisíc zákazníkov domácich i zámoria by mal spoznať ponuku značky Halmar za ktorou hovorí nielen hoden sortiment venovať osobitnú pozornosť, ale aj mnoho ďalších výhod. S Halmar nájsť nábytok vhodný detský značku Halmar zariadenie z miestnosti akéhokoľvek dieťaťa a mládež bude oveľa jednoduchšie a jednoduchšie, stačí sa pozrieť na lôžko Cinderella, bager a lodí.


  Kreslá a kreslá HALMAR  Samozrejme, že prvá vec, ktorá priťahuje pozornosť, je ich atraktívny a bezkonkurenčnú nikde inde v móde, odkaz na rozprávkové kompozície, tvar, prepravy, loďou alebo vozidla často urobí priestor tak, že dieťa bude dostatočná v tomto ohľade irelevantné. Farebné a jemne z lôžka pre deti, je samozrejme jedným z mnohých noviniek, ktoré možno nájsť v katalógu a na značke Halmar okrem kvalitného nábytku a pohodlnejším alebo vhodná pre deti je optimálna pre tento vek.


  Hľadáte praktickú stoličku?  Spoločnosť Halmar má aj širokú škálu stoličiek, ktoré sú navrhnuté nielen pre každodenné použitie, ale sú vhodné aj na ich primeranú realizáciu. Nech poslúži ako príklad modelu Genesis, ktorý de facto bola vybavená mechanizmom samoważący, hliníkové podrúčky a samonavíjacie bezpečnostné aby používanie to prináša mnoho výhod. Celý dôraz kladie dôraz na hliníkovú základňu a uvedenie ekologickej kože do kontextu materiálu a teda niečo, čo má v tomto prípade najväčší zmysel. Rovnaký kancelárske kreslo Phantom, aj tu sa bavíme o riešeniach, ako je používaný v Genesis, ale Phantom stojí len úplne iný štýl výkonu, nestráca úžitkovej hodnoty a dokonca robiť to v ich vlastným spôsobom upozorní. Halmar to nie je obyčajný firma zaoberajúca sa dovozom a distribúciou nábytkom, značku, ktorá sa snaží presvedčiť nás k veľmi bohatý a atraktívny ponuke v tomto ohľade, a zároveň nám umožňuje najväčší výber nábytku pochádzajúce od tuzemských i zahraničných výrobcov.

  Halmar
  Minimal Price: 46.00
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x