Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Kategória
 1. Kleibera Age (3)
 2. Kleiber Cloud (6)
 3. Kleiber Flipper (3)
 4. Kleiber Highline (3)
 5. Kleiber Integra (4)
 6. Kleiber Liner (5)
 7. Kleiber Loop (2)
 8. Kleiber Modus (8)
 9. Kleiber Oops (5)
 10. Kleiber Planet (5)
 11. Kleiber Platinium (12)
 12. Kleiber Pro (3)
 13. Kleiber Sigma (6)
 14. Kleiber Snake (13)
 15. Kleiber Station (3)
 16. Kleiber Square (6)
 17. Kleiber Thunder (2)
 18. Kleiber Time (5)
 19. Kleiber Twist (3)
 20. Kleiber Verso (3)
 21. Kleiber Volt (2)
 22. Kleiber Zoom (3)
Cena
 • 66 906 €

Výrobca
 1. Kleiber
Osud
 1. Do jedálne
 2. Do konferenčné miestnosti
 3. Do kuchyne
 4. Do kancelárie
 5. Pre čakáreň a recepciu
 6. Pre kaviarne a reštaurácie
 7. Do obývačky
 8. Design
 9. Do sypialni
Základný typ
 1. Otočný kríž
 2. Na kolieskach
 3. Na nohách / nožičkách
 4. Perovky
 5. Stredová noha
 6. Ostatné
Operadlo
 1. Bez operadla
 2. Čalúnený
 3. Sieťovina
 4. Plastový
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Čierna
 4. Drevo
 5. Plastové
 6. Barva
 7. Ostatné
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
 2. Nastavenie výšky
 3. Synchrónne
 4. Ergonomický
 5. Dalšie
Ďalšie možnosti
 1. S čelom
 2. S bedrový podporou
 3. Bez podrúčiek
 4. S opierkami
 5. Nastaviteľné podrúčky
Wielkość
 1. Jednoosobowy
 2. Dwuosobowa
 3. Trzyosobowa
 4. Cztery lub więcej
 5. Inne
Dodatkowe opcje
 1. Możliwość rozłożenia
 2. Tapicerowane
 3. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Sofy
 2. Pufy
 3. Ławki
 4. Siedziska
 5. Inne
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  L.Kleiber - Kleiber - kancelárske sedačky, lavice pre kancelárie a recepcie, stoličky

   

  Kleiber - poľský výrobca nábytku pre domácnosť a kanceláriu, ktorý ponúka rozmanitú ponuku stoličiek, pohoviek, kresiel a stolov. Veľmi bohatá zbierka vysoko kvalitných výrobkov sa teší veľkému uznaniu medzi zákazníkmi v krajine iv zahraničí.

   

  Sortiment výrobkov od výrobcu L.Kleiber bol rozdelený do štyroch hlavných kategórií - salónik, stoličky, otočné stoličky a malé stolíky. V tejto prvej skupine nájdeme bohatstvo čalúneného zábavného nábytku, ktorý sa nachádza vo viac ako tucet produktových radov. Nábytok sa vyznačuje nielen zaujímavým, moderným dizajnom, ale predovšetkým pohodlnosťou používania a povzbudením zostať dlhšie na danom mieste. Toto sa stalo jedným z najdôležitejších argumentov, pre ktoré zvyšujúci sa počet reštaurácií, krčiem a kaviarní kladie na nábytok Kleiber ako zariadenie ich priestorov. Je tiež potrebné venovať pozornosť zaujímavým farebným návrhom, ktoré pre nás pripravili dizajnéri spoločnosti. Od tlmených beigov a hnedých, cez odvážne a pútavé vápna, fialové a mäkšie pastely. Takáto zaujímavá farebná paleta vám umožňuje prispôsobiť akýkoľvek typ nábytku interiéru vašich priestorov a robiť túto prácu skutočným potešením.

   

  Ďalšou skupinou výrobkov spoločnosti Kleiber sú stoličky. Stoličky sú k dispozícii v dvanástich rôznych scénach - od jednoduchých a funkčných čakacích stoličiek až po čalúnené, mäkké stoličky pre kanceláriu a konferenčnú miestnosť. Kleiber nastavil svoju trvanlivosť a estetiku výrobkov, ktorý bol doplnený starostlivo vybranými materiálmi. V dôsledku toho sa zaoberáme vysoko kvalitnými výrobkami s dlhou životnosťou, aj keď sú intenzívne využívané. Nie je preto prekvapujúce, že stoličky Kleiber sú tak často nájdené v čakárňach lekárskych kliník, obchodných zastúpení automobilov a kancelárií. Je tiež dôležité zdôrazniť pohodlie, ktoré tento nábytok poskytuje ľuďom, ktorí ich používajú. Každá stolička Kleiber bola navrhnutá s ohľadom na anatomické potreby a podmienky človeka. Vďaka tomu sa zaoberáme mimoriadne starostlivo vytváranými objektmi, ktoré nielen upokojujú oko, ale ukážu ako nenahraditeľné pri každodennom používaní.

   

  Treťou skupinou výrobkov Kleiber sú otočné sedadlá. Sortiment výrobkov bol vytvorený pre pracovníkov kancelárie, ako aj pre domáce použitie na stole alebo pomocou počítača. Lkleiber nám ponúka veľmi zaujímavú škálu kancelárskych kresiel, ktoré pozostávajú z pohodlných, kožených alebo ekologických kresiel, vybavených výškovo nastaviteľným nastavením na viacerých úrovniach, posunutím uhla sklonu a odsadením operadiel atď. Pomocou otočných kresiel Kleiber každodenne rýchlo oceníme pohodlie, ktoré poskytujú nám a našim chrbtom. Zníženie únavy chrbtice je dôsledkom anatomicky tvarovaného opierky hlavy a starostlivo navrhnutého sedadla podporujúceho pravé časti stehien.

   

  Poslednou skupinou produktov spoločnosti Kleiber sú tabuľky. Tabuľky rôznych aplikácií a destinácií. Nájdeme tu niekoľko štylistických línií, ktoré sa vyznačujú veľkosťou, konštrukciou a typom použitých materiálov. Tabuľky s mimoriadne funkčným a praktickým dizajnom sú dokonale prispôsobené akémukoľvek typu interiéru, prinášajúc im dych čerstvosti, štýlu a šarmu a zároveň zaručujú vysoký stupeň využiteľnosti. Kombinácia lesklého alebo matného hliníka s vysokokvalitnými doskami a čelnými plochami, ako aj použitie jednoduchých geometrických tvarov sa ukázali ako recept na úspech Kleiberových stolov na poľských a zahraničných trhoch.

   

  V našej ponuke nájdete kompletnú ponuku produktov Lkleiber, ponúkaných za prijateľné ceny a plný sortiment. Pohodlný nákup v internetovom obchode je tiež zárukou bezpečných transakcií, rýchleho doručenia a možnosti vrátenia tovaru v prípade nespokojnosti s ním.

   

  Kleiber
  Minimal Price: 287.66
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x