Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 70 126 €

Výrobca
 1. Kleiber
Osud
 1. Do konferenčné miestnosti
 2. Do kancelárie
 3. Pre čakáreň a recepciu
 4. Design
Základný typ
 1. Na nohách / nožičkách
 2. Ostatné
Operadlo
 1. Plastový
Kostra
 1. Chróm
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
Ďalšie možnosti
 1. Bez podrúčiek
Wielkość
 1. Dwuosobowa
 2. Trzyosobowa
 3. Cztery lub więcej
Dodatkowe opcje
 1. Dostępne w wielu kolorach
Podkategoria
 1. Ławki
 2. Siedziska
 3. Inne
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  Kleiber FLIPPER

  Kleiber je značka, ktorá je rešpektovaná nielen v krajine, ale aj v zahraničí. Medzi dostupnými zbierkami kancelárskeho nábytku existujú riešenia, ktoré dobre fungujú aj v recepciách, hleboch, čakárňach alebo na iných verejných miestach. Zaujímavým nápadom je nábytkový systém Flippoer, ktorý sa vyznačuje jednoduchosťou a minimalistickým dizajnom. To, čo odlišuje myšlienku od konkurencie, je predovšetkým detailný dizajn, trvanlivosť a stabilita, ktorá funguje nezávisle od povrchu. Koncept obľúbeného výrobcu sa zameriava na funkčnosť, správny rozvoj dokonca malej miestnosti a pohodlie ľudí, ktorí ju používajú.


  Konferenčné stoličky Flipper sú k dispozícii v samostatných verziách, ako aj v stoličkových verziách, s reťazou sedadiel, ktoré sú ideálne pre vysokú dopravnú oblasť. Malé rozmery a možnosť vertikálneho uloženia umožňujú uložiť sedadlá ako prídavné stoličky v prípade núdze. Ľahký dizajn zaisťuje maximálnu mobilitu, ktorá podporuje prípadné zmeny prispôsobené špecifickým potrebám spoločnosti. Rozmanitosť farebných verzií podporuje kreativitu, pretože výber farieb môže byť diktovaný túžbou oživiť atmosféru a urobiť ju kreatívnejšou alebo harmonickejšou. Výhodou príslušnej zbierky je aj ľahké udržiavanie konferenčných stoličiek čisté, pretože vysoko kvalitný plast neakceptuje nečistotu ani utieranie.


  Výrobca sa tiež zameriava na ergonómiu, najmä profilovanie celého sedadla s operadlom. Vďaka tomu zdanlivo jednoduché kreslá poskytujú maximálny komfort počas dlhých stretnutí alebo školení. Riešenie Flipper bude určite užitočné pre dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti s veľkým počtom zamestnancov a návštevníkov. Ide o nápady na navrhovanie voľného miesta čo najviac praktickým spôsobom, čo ovplyvňuje ergonómiu a fungovanie celej kancelárie.

  Kleiber Flipper
  Minimal Price: 304.45
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x