Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 239 336 €

Výrobca
 1. Kleiber
Osud
 1. Do konferenčné miestnosti
 2. Do kancelárie
 3. Pre čakáreň a recepciu
 4. Design
Základný typ
 1. Na kolieskach
 2. Perovky
Operadlo
 1. Čalúnený
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Barva
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
 2. Nastavenie výšky
 3. Synchrónne
 4. Ergonomický
Ďalšie možnosti
 1. S opierkami
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  Kleiber INTEGRA

  Vedúce kancelárie vyžadujú správne, profesionálne a predovšetkým elegantné vybavenie, ktoré funguje dobre v každej situácii. Medzi produkty dostupné na trhu je kolekcia Integra mimoriadne atraktívna, určená pre najnáročnejších zákazníkov. Plná presnosť, štýl a riešenie luxusné ponúkol, robí otočné stoličky v tejto tlačovej správe sú považované za najlepšie interiérové ​​architektov.


  Návrh Kleiber pohodlné sedadlo s vysokým špeciálne tvarovanou opierkou, ktorá umožňuje udržiavať správnu ergonómiu sedenia. To zmierňuje chrbticu, ako aj možnosť odpočinúť si počas prestávky v práci. Použitie vysoko kvalitných poťahových materiálov sú zárukou dlhodobé použitie a vynikajúcu odolnosť proti oteru a mechanickému poškodeniu. A čo viac, aj starostlivosť o čistotu nevyžaduje špeciálnu liečbu, ktorá len zvyšuje atraktívnosť zbierky. Integra Kancelárske kreslá sú vybavené dvomi typmi základov - klasickým hliníkovým rámom a otočným mechanizmom na kolesách. Toto riešenie vám umožňuje vybrať správnu možnosť, prispôsobenú nielen požiadavkám, ale aj podlahe alebo podlahe.


  Základný model stoličky je štandardne dodávaný s hliníkovými pevnou opierkami čalúnené pad stlmiť ďalekohľad s plynule nastaviteľnou výškou sedadla, nastaviteľný naklápacie mechanizmus, a tvrdo pracovať, hliníkové základne s valcami, ktorý je vybavený bezpečnostnou brzdou. Výrobca sa stará o najmenší detail, navrhuje kancelársky nábytok, ktorý sa vyznačuje najvyššou kvalitou a vznešenou chuťou. Tlmené, harmonické farby určite zosúladia s klasickým dizajnom kabinetu a vytvárajú jedinečné usporiadanie priestoru. Zbierka Integra podporuje rozvoj, tvorivosť a sústredenie, a zároveň poskytuje pohodlie, umožňuje mnoho hodín sedí pri stole. Ide o originálny nápad s luxusným charakterom.

  Kleiber Integra
  Minimal Price: 1039.83
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x