Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie
Nakupovať podľa
Cena
 • 167 306 €

Výrobca
 1. Kleiber
Osud
 1. Do kancelárie
 2. Pre čakáreň a recepciu
 3. Do obývačky
 4. Design
Základný typ
 1. Stredová noha
Operadlo
 1. Bez operadla
 2. Čalúnený
Kostra
 1. Alu
 2. Chróm
 3. Barva
 4. Ostatné
Mechanizmus
 1. žiadny mechanizmus
 2. Dalšie
Ďalšie možnosti
 1. Bez podrúčiek
Porovnať produkty

Nevybrali ste položky pre porovanie.

  Kleiber TWIST

  Fenomenálny prístup k predmetu, závan čerstvého vzduchu v súčasných trendoch a efektivity, vedľa ktorého nemôže byť ľahostajná. Kolekcia navrhnuté Kleiber je variácia na klasické konferenčných stoličiek vyniknúť predovšetkým jednoduchosť a ... nuda. Nápad výrobcu sa úplne odchyľuje od bežných schém, ponúka funkčné riešenie a súčasne je pohodlný a ľahký vo svojej podobe.


  Twist, ako naznačuje názov, je skrútená myšlienka s jemnou štruktúrou a rôznorodou farebnou základňou. Konferenčné stoličky vyrobené v tomto štýle sa vyznačujú nezvyčajnou farbou, energizujú a oživujú akýkoľvek interiér. Na povrchu malý vedierko, dokonca aj tvar nápojov sedadiel v kombinácii do súdržného celku s vzadu sa cíti nepríjemne, ale o niekoľko okamihov vo vnútrozemí potvrdzuje, že sa jedná o veľmi dobre premyslený a pritom ergonomický dizajn.


  Kleiber dá eleganciu a jednoduchosť a stoličky do konferenčného Twist nenájdete zbytočným výzdobu alebo výzdobu. Samotná dekorácia je však určite zaoblená, nepravidelná, čo vám umožňuje odtrhnúť sa od klasických kancelárskych usporiadaní. Univerzalita zbierky ju však dokáže dokonalým spôsobom v obchodných centrách a moderných kaviarňach, čakárňach a recepciách. Nech už je situácia, spotrebiteľ získava nábytok svetla, otáčanie, mobilné a teda úplne praktické, a to aj so silnými súčasnými dynamickými zmenami v spoločnosti. Je to pohodlný produkt s tvarovaným sedadlom, ktorý prináša odpočinok a umožňuje bezplatný rozhovor alebo školenie.


  Twist Collection možno charakterizovať v jemnosti, kedy sa rozhodnete pre neutrálne farby, alebo oslniť energie a radosti, a to vďaka silnej, intenzívne farby, ako je červená alebo žltá. Všetko závisí len od klienta, jeho chuti alebo predstavivosti. Jedna vec je určite, konferenčné stoličky Kleiber určite zmení monotónnu miestnosť na miesto, kde chcete byť.

  Kleiber Twist
  Minimal Price: 729.78
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x