Nákupny košík

0,00 €

My Cart -

My Cart: (0)
Kategórie

  NOWY STYL PUNKT-ERGO

  Výrobca: Nowy Styl


  Cena:
  48,48 € 121,65 €

  Dostupnosť: Skladom


  NOWY STYL Otočné sedadlo PUNKT-ERGO

  * Povinne vyplnené polia

  48,48 € 121,65 €
  Množstvo:
  Informácie o produkte
  NOWY STYL otočná stolička POINT ERGO-TS02 GTP47 ERGON-2L
  Pohodlná stolička.
  Mechanizmus EPRON-2L:
  • maximálny uhol vychýlenia operadla je 20˚
  • Schopnosť uzamknúť v polohe operadla
  • nastavenie výšky
  • plynule nastaviteľná výška stoličky pomocou plynového výťahu


  Ďalšie informácie
  Výrobca Nowy Styl
  Dodacia lehota Do 23 pracovných dní
  Šírka 64,5 cm
  Výška 98 cm - 118 cm
  Máte otázku?
  Wzornik

  Výrobca
  Nowy Styl - Kreslá a stoličky

  Nowy Styl - popredný výrobca kancelárskych stoličiek v Poľsku. Nesporný vodca, pokiaľ ide o spoľahlivosť spracovanie, kvalitu materiálov, ergonómiu a dizajn. Firma je na trhu od roku 1992. Začalo svoje podnikanie ako malý rodinný podnik, zamestnávajúci 7 zamestnancov a vybavené dobre opotrebovaným Polonez. Vo viac než 20 rokoch existencie sa spoločnosť Nowy Styl vyvinula tak, že dnes je jedným z najväčších výrobcov stoličiek, kresiel a lavíc v tejto časti Európy. Produkujúce ročne viac ako 8 miliónov stoličiek a nakladanie s viac ako 210 tisíc metrov štvorcových vo svojich továrňach, naše produkty dostať do všetkých kútov sveta, kde oni sú cenení pre kvalitu pôvodného návrhu a nemožné dodržať.

  Aj v Slovensku, stoličky - ISO, Tulipan, Taktik, Hello, Intrata, Bravo - Kreslá Hit, Orlando, Sonata, Smart, Perfect, Prestige - a lavice Beta, Amigo - Nowy Styl patrí medzi najčastejšie kúpil. Široká škála produktov zahŕňa typické stoličky pre čakajúce, široký sortiment kancelárskych stoličiek a kresiel, rovnako ako pohodlné a funkčné stoličky, mládež, deti, reštaurácií, kaviarní a desiatky ďalších predmetov.

  To, čo tieto výrobky odlišuje od ostatných, je pozornosť venovaná detailom. Od najmenšieho skrutky alebo gumové vložky až po výplňový materiál a zliatinu kovu použitú pre konštrukciu rámu. Každý prvok nábytku Nowy Štýl je premýšľanie od A do Z a spĺňa najvyššie silu a estetické štandardy.

  Design-existujúcich a nových modelov nábytku je talentovaná skupina návrhárov, kombinujúci fantáziu vo svojom diele, estetiky moderného dizajnu s pohodlie, ergonómia a bezpečnosť osôb, s využitím nábytku. Ako výsledok, oni vytvorili úžasné stoličky, kreslá, stoličky a lavičky pre čakania, ktoré dokonale reprezentujú malé, skromne zariadené interiéry a luxusné čakárne, kancelárie a kliniky.

  Bohatá farebná škála nábytku Nowy Štýl je jednou z mnohých predností výberu stoličiek tohto výrobcu. To vám umožní ľahko prispôsobiť nové zariadenie existujúcemu charakteru priestor a priaznivý pomer ceny a kvality nebude brať na rozpočet spoločnosti.

  V našej ponuke nájdete takmer celý sortiment stoličiek, kresiel a lavíc vyrobených spoločnosťou Nowy Styl. Všetky produkty sú ponúkané za konkurenčné ceny a veľmi krátke dodacie lehoty.

  Súvisiace produkty

  1. 87,08 € 91,66 €

  2. 84,39 € 88,83 €
  Tento obchod používa súbory cookie a pri ďalšom prehliadaní súhlasíte s ich používaním. Viac informácií
  x